do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin, nasz stary

1. Właścicielem sklepu internetowego AGrochowski.pl jest:

Antykwariat Grochowski
Marek Łączyński

ul. Kickiego 12
04-397 Warszawa
tel.: 22-870-21-23, kom.: 510-445-596
e-mail: marek@agrochowski.pl
konto: mBank 07 1140 2004 0000 3302 7638 8010
NIP: 113-055-89-07


2. Zamówienia przyjmujemy poprzez naszą stronę internetową sklepu lub telefonicznie. Prowadzimy również sprzedaż bezpośrednią na miejscu w siedzibie naszego antykwariatu. Część naszych zbiorów wystawiamy również w serwisie Allegro.

3. Serwis naszego sklepu internetowego do złożenia zamówienia wymaga od nowego klienta utworzenia w serwisie swojego konta wraz z podaniem swoich danych adresowych. (»Czytaj o ochronie danych«)

4. Ceny produktów podajemy w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Dla klientów zagranicznych ceny są przewalutowywane.

5. Złożone Zamówienia poprzez niniejszy sklep internetowy muszą być wpierw zweryfikowane i zatwiedzone przez naszego pracownika. Dokładamy wszelkich starań, aby dane na stronie były często aktualizowane, lecz może się zdarzyć, że któraś pozycja nam zaginęła, lub została już kupiona zanim dokonała się aktualizacja. W takich sytuacjach skontaktujemy się z Klientem w celu indywidualnego ustalenia dalszych kroków.

6. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (na życzenie). Prosimy o zachowanie dowodu sprzedaży!!! Wszelkie reklamacje i zwroty, rozpatrujemy za okazaniem paragonu fiskalnego/faktury.

7. Przyjęte zamówienie do realizacji oznacza, że Kupujący zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.

8. Przesyłki wysyłamy w ciągu 3-ech dni roboczych od zatwierdzenia zamówienia. Termin dostarczania przesyłek zależy od pracy firmy transportowej (dt. także Poczty Polskiej). Istnieje możliwość odbioru osobiście w naszym antykwariacie.

9. Do wartości zamówień doliczany jest koszt wysyłki (w przypadku wysyłki) według stawek na stronie »Wysyłka i Zwroty« obowiązujących w momencie złożenia zamówienia.

10. Przewidujemy możliwość zwrotów zakupionych produktów w przeciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia. Szczegóły na stronie »Wysyłka i Zwroty«

11. Na wpłatę lub odbiór osobisty zamówienia czekamy do 2 tygodni od momentu zatwierdzenia zamówienia przez pracownika antykwariatu (status "Oczekuje na wpłatę/odbiór"). Istnieje możliwość wydłużenia tego terminu, ale należy o tym poinformować w jak najszybszym terminie od złożenia u nas zamówienia. Dotyczy to zamówień składanych poprzez niniejszą witrynę internetową, przez telefon i e-mail.

12. Prowadzimy sprzedaż kuponów upominkowych na jednorazowe zakupy w naszym antykwariacie o wartościach: 30zł, 50zł i 100zł na określoną osobę. Kupony te nie można wymienić na walutę. Niewykorzystana reszta przepada.

DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ!
Szanowni Państwo,
w dniu 25.05.2018 r. zacznie obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej „RODO”.
W związku z tym przekazujemy Państwu informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie są Państwa uprawnienia z tym związane. Poniższe zasady będą obowiązywały od dnia 25 maja 2018 r.
»Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj«

Uwagi końcowe
Firma "Antykwariat Grochowski Marek Łączyński" zastrzega sobie prawo do:
a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego,
c. wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego,
d. przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium