O antykwariacie

Antykwariat Grochowski istnieje od 2004 roku i mieści się w Warszawie po prawej stronie Wisły.

Sprzedajemy przede wszystkim książki, ale również płyty winylowe, płyty CD, DVD, kasety magnetofonowe, obrazy, ryciny, grafiki, wyroby zdobnicze, różne starocie i bibeloty.

Przez te wszystkie lata uzbierało się grubo ponad 80 tysięcy pozycji, w tym 15 tys. książek w cenach 1 - 3 zł lub w promocji "ile się udźwignie za 20 zł".

W styczniu 2012 roku podjęliśmy ogromne wyzwanie jakim jest skatalogowanie wszystkich książek, co automatycznie wiązało się ze stworzeniem sklepu internetowego.

Jest to bardzo mozolna, czasochłonna i wymagająca dokładności praca, więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość jeżeli będą pojawiać się różnego rodzaju błędy. Mamy nadzieję, że owe pomyłki nie będą nas dyskwalifikowały, a współpraca z Państwem będzie długa i owocna.

W tym samym roku w grudniu przenieśliśmy antykwariat do nowej lokalizacji wraz z całym księgozbiorem. Teraz jest przestronniej, wygodniej i ciepło. Melomanów ucieszy fakt, że nasz zbiór płyt winylowych, płyt CD i kaset magnetofonowych znacząco się powiększył.

W siedzibie antykwariatu jest teraz możliwość dokonywania transakcji kartami płatniczymi: Visa, Maestro, MasterCardZapraszamy w regałowe zakamarki i życzymy udanych zakupów.

Marek Łączyńsk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium